VAROVANIE! Toto video ti môže pomôcť počas aktuálnej finančnej situácie. Odporúčam pozerať až do konca⬇

Aké by pre teba bolo, nebáť sa počas dní o svoju finančnú situáciu a dostať všetko pod kontrolu?

Zatvor na chvíľku oči a predstav si to.

Čo ak by ťa netrápilo, či je kríza, karanténa, nejde ti biznis alebo musíš ostať doma na PN?

Aké to je mať peniaze na všetko čo potrebuješ?

Ten hrejivý a pevný pocit vedieť, že ich máš dostatok o týždeň, či o mesiac?

Čo ak ti poviem, že všetko toto je možné? Že dokážeš mať svoje financie pevne vo svojich rukách počas akejkoľvek situácie?

Chceš vedieť ako? 

Viem ti ukázať, ako si môžeš aj ty zarobiť peniaze bokom. Ako vyťažiť z každej situácie a využiť ju vo svoj prospech. Ale to najdôležitejšie, ako mať svoje peniaze pod kontrolou a každý večer zaspávať s pocitom istoty, že ich máš dosť na všetko, čo potrebuješ.

Je to na tebe

Áno, ty sám si zodpovedný za svoje rozhodnutia, no veľmi ťažko sa nejaké rozumné rozhodnutia ohľadom peňazí robia, keď počúvaš svojich chudobných rodičov, kamarátov či učiteľov, ktorí chodia do práce autobusom či na bicykli.

Presne tak isto som doplatil na tieto “základy” aj ja. Robil som hlúposti a prichádzal som o peniaze kvôli tomu, že som o nich nevedel takmer nič. V škole sme sa o nich neučili a v telke chodili iba reklamy na drahé účty či rôzne pôžičky a spotrebné úvery. No nemaj v tom guláš potom.

Prichádzal som na to postupne sám. A boli to veľmi drahé skúsenosti. Postupne som sa dostal ku knihám a ľuďom, ktorí mi otvorili oči. Spočiatku som bral aj ich rady na ľahkú váhu a nerobil som veci, ktoré som robiť mal… A doplatil som na to znovu.

Vedieť narábať s peniazmi je jedna vec, no skutočne tie veci robiť, dodržiavať určité pravidlá a mať svoj systém, je vec druhá. Ak chceš mať 2, 3 či 5x viac peňazí a nadrieť sa aj o polovicu času menej, pripravil som pre teba špeciálny online kurz Majster peňazí.

Celý program je rozdelený do 6 modulov. Mám pre teba pripravených 48 videí, čo je spolu viac ako 10 hodín obsahu.

Toto všetko na teba v kurze Majster peňazí čaká

Modul #1 - V hlave milionára

Je rozdiel medzi myslením chudobných a bohatých. Na to, aby si mal viac peňazí, potrebuješ najprv pochopiť princípy, ako peniaze fungujú, ako vznikajú a akým človekom sa potrebuješ stať, aby si ich mal stále viac.

Modul #2 - Ako ušetriť viac

Pomôžem ti objaviť spôsoby, ako sa rýchlo zbavíš dlhov a ako znížiť výdaje a ušetriť na veciach, ktoré už dnes využívaš bez toho, aby si drasticky znížil svoj životný štandard. Čo ušetríš, akoby si zarobil. Začneme teda tým.

Modul #3 - Šikovné hospodárenie

Peniaze má ten, kto vie nie len to, ako ich získať, ale si ich vie aj udržať. Vďaka stratégiám v tomto module ti zostane viac peňazí z toho, čo zarobíš a prestaneš mať výčitky, keď si budeš chcieť raz za čas dopriať niečo, čo ti robí radosť.

Modul #4 - Ako zarobiť peniaze

Potrebuješ viac peňazí? Ukážem ti desiatky spôsobov, ako môžeš zarobiť peniaze už v nasledujúcich dňoch, vybudovať si pasívny príjem a ako znásobiť svoje príjmy, aby si už nikdy otázku peňazí nemusel riešiť.

Modul #5 - Kúpa domu a auta

Najväčšie investície v živote pre väčšinu ľudí sú ich dom a auto. Dozvieš sa, ako ušetriť tisíce na ich kúpe, ako ich môžeš mať zadarmo a dokonca na nich môžeš ešte aj zarobiť. Milujem veľké výhry v živote a toto sú jedni z nich.

Modul #6 - Profitabilné investovanie

Ako by sa ti páčilo, keby tvoje peniaze pracovali za teba, prinášali ti ďalšie peniaze a ty by si sa nemusel strachovať, že o ne prídeš či budeš im musieť venovať viac času a pozornosti, ako je skutočne treba? Toto bude niečo pre teba!

Neváhaj a získaj teraz ešte k objednávke tieto bonusy ZDARMA:

BONUS #1 - JugLogic Premium na 3 mesiace ZDARMA (v hodnote 47€)

JugLogic je JEDINÁ aplikácia svojho druhu od základu postavená na systéme 7 džbánov.

Hlavným cieľom aplikácie JugLogic je pomáhať ľuďom nasmerovať sa k finančnej slobode. 

Zistiť, či si na správnej ceste je jednoduchšie, než si myslíš.

Pomôže ti s tým Index finančnej slobody. Koľko výdavkov pokrývajú tvoje aktívne príjmy? Ako sa vyvíjajú a ako dlho ešte potrvá dosiahnutie finančnej slobody?

To prirodzene vedie k znižovaniu nevyhnutných výdavkov a zvyšovaniu investícií. Tak, ako to robia bohatí.


BONUS #2 - Systém 10x Príjem 

(v hodnote 497€)

Nahliadni do svojej budúcnosti!

Predstav si, že sa jedného dňa prebudíš a máš 10-násobný príjem. Aký máš dom? S akými ženami sa stretávaš? Na akom aute jazdíš? S akými ľuďmi sa stretávaš? Čo robíš pre svoju radosť? To všetko je možné, ale musíš pre to niečo urobiť. V Kurze 10x príjem ti ukážem, ako sa to dá dosiahnuť.


Čo som si pre teba v kurze nachystal?

 • Ako zvýšiť svoj cieľ a mieriť vyššie ako je priemer
 • Ako dosiahnuť viac výsledkov za menej času
 • Ako si dôkladne naplánovať svoj úspech
 • Ako získať viacej času, aj keď ho nemáš
 • Ako si kupovať čas druhých ľudí
 • Ako robiť viac ako ostatní a nenadrieť sa pri tom
 • Ako zdesaťnásobiť svoju hodnotu
 • Ako znásobiť svoje kontakty a obklopovať sa tými správnymi ľuďmi
 • Ako zvýšiť hodnotu svojho času
 • Ako nechávať peniaze pracovať pre teba

BONUS #3 - 3x rozhovor o financiách s Andym Winsonom (v hodnote 297€)

Vyspovedal som ho za teba

Pripravil som pre teba sériu rozhovorov s mojim priateľom Andy Winsonom. Vyspovedal som ho za teba ohľadom financií. Všetky z týchto rozhovorov samozrejme získaš ku kurzu Majster peňazí. Ak chceš byť najlepší, uč sa od tých najlepších. Inšpiruj sa a vzdelávaj sa od jedného z najlepších v oblasti osobného rozvoja a financií na Slovensku. 


BONUS #4 - Online kurz Atraktívny život

(v hodnote 497€)

Sprav svoj život tak sakra fantastický, že budeš musieť ženy odháňať.

Poznáš všetky tie príbehy na Instagrame a Facebooku? Dovolenky, výlety, zážitky. Zdá sa ti to príťažlivé? Čo ak ti poviem, že všetko toto môžeš mať aj ty? V kurze Atraktívny život ti prezradím ako môžeš aj ty dosiahnuť takéto zážitky, ako sa vďaka nim stať príťažlivejším a ako priťahovať do svojho života úspešných ľudí.


Čo som si pre teba v kurze nachystal?

 • Čo je pre ženy na mužoch atraktívne a čo by nemalo chýbať v tvojom živote chlapa.
 • Ako si definovať, čo je pre teba v živote dôležité a nastaviť si správne ciele.
 • 10+1 vecí, ktoré sú všeobecne pokladané za atraktívne a čomu sa ideálne venovať.
 • Ultralacné a výhodné cestovanie po svete aj o polovicu lacnejšie, ako všetci ostatní (alebo ako precestovať svet ZDARMA!)
 • Ako si nastaviť svoj Facebook a Instagram tak, aby za teba priťahoval ženy 24/7.
 • Obrovská pasca, do ktorej pri prezentovaní svojho atraktívneho života nespadnúť a ako sa jej vyhnúť.

Jediný, kto s tým môže niečo spraviť, si TY!

Ty sám si zodpovedný za to, čo s tými informáciami spravíš a ako sa u teba prejavia.

Ak teda chceš mať dosť peňazí na všetko čo potrebuješ, mať vytvorenú rezervu a nemusieť rozmýšľať nad tým, z čoho každý mesiac zaplatíš účty, prípadne môcť si kúpiť niečo extra, čo ti robí radosť...

Prestaň sa vyhovárať a počúvať rady o peniazoch od chudobných ľudí a začni sa učiť od tých, ktorí už peniaze majú a vedia ti jasne ukázať, ako ich môžeš zarobiť aj ty. Dáva ti to zmysel?

Ak áno, klikni na tlačidlo nižšie, vyplň objednávkový formulár a môžeš sa okamžite pustiť do materiálov a ušetriť či zarobiť prvé peniaze už v nasledujúcich dňoch!